kg

Kader Güler

Bence İngilizce öğrenmek isteyen herkesin güvenle başvurması gereken adres Selim Hoca’dır. Online eğitim programları;samimi ve fadakar eğitimci kadrosuyla rehberlik sisteminin paralel olarak ilerlediği; gerekli eğitim doküman ve kaynaklarının da içinde bulunduğu nitelikli bir öğretim sürecini içeriyor. Şiddetle tavsiye ederim. Emeğinize sağlık.

gl

Gary Lord

Merhaba Selim hocam, verdiğiniz tüm bilgiler için size sonsuz teşekkür ediyorum. Video kayıtlarınızı iki kulakla dinleyip, 4 gözle izliyorum.. Daha fazla video paylaşmanızı bekliyorum.

ty

Talha Yusuf

Yok yaa böle bişey yemin ediyorum normalde en fazla 3 4 dakka izler sıkılırım Selim hocanın videolarında hiç olmuyor çok iyi ya ağzınıza sağlık hocam işinizin hakkını fazlasıyla veriyorsunuz çok ama çok teşşekür ederim hocam her attığınız video için

df

Doğa Frost

Yks dönemi çalışıyordum bu videolara ve çoook faydasını gördüm.. şimdi istediğim bölümde istediğim üniversitedeyim. Hatta hazırlık sınavını da birkaç gün bu videoları izleyip girdim ve geçtim. Şimdi sadece İngilizceyi sevdiğim için izliyorum. Size diyeceğim şudur burda ki püf nokta yaptığınız çalışmanın hakkını vermek ve severek eğlenerek çalışmaktır arkadaşlar, asla pes etmeyin ??