✓ Paket İçeriği

– Bu eğitim paketi 10 Ekim 2021 tarihinde 2021 YDS/2 sınavına girecek adaylarımız için uygundur.

– Siz YDS adaylarının, girecekleri sınavda başarıya ulaşabilmeleri için gereken tüm eğitimi tek pakete sığdırdık.

– Gireceğiniz bu sınav akademik düzeyde İngilizce okuyabilme, okuduğunu anlayıp hızlı bir şekilde yorumlayabilme sınavıdır. Dolayısıyla sizleri Kelime, Dil BilgisiOkuduğunu AnlamaDoğru Çeviri ve Soru Çözümü alanlarında sınava hazırlıyoruz.

– Bu pakete Vocabulary (Kelime), Grammar (Dil Bilgisi), Reading (Okuma), Translation (Çeviri), Question Types (Soru Tipleri), Exam Center, Mini Practice Exam, Check Your Progress, Stories (İngilizce Hikayeler) ve Breaking News (İngilizce Haber Çevirileri) ders videolarının tümü dahildir.

– Dersler canlı ders şeklinde değil, tümü sisteme yüklenmiş olan toplam 400 saatlik videolar şeklinde izlenmektedir. Bu sayede zaman ve mekan sorunu olmadan istediğiniz şekilde dersleri izleyebilirsiniz.

– Bu paketteki derslerin büyük çoğunluğu Selim Hoca tarafından çekilmiştir. Ders örneklerimizi DEMO sayfasından izleyebilirsiniz. 

– Pakete ek olarak bizzat Selim Hoca tarafından ücretsiz olarak sınav tarihine kadar birebir rehberlik hizmeti verilecektir.

– Her adaya özgü ders çalışma programı bizzat Selim Hoca tarafından hazırlanacaktır.

✓ Bu Paket Benim İçin Uygun Mu?

– YÖKDİL paketinde tüm ders içerikleri mevcut olduğu için her seviyedeki adaya uygun bir pakettir.

– Adayın daha önce aldığı YDS veya YÖKDİL puanına göre kişiye özel ders programı Selim Hoca tarafından hazırlanmaktadır.

✓ Paket Kullanımı ve Fiyatı

– Satın aldığınız tarihten itibaren sınav tarihi olan 10 Ekim 2021’e kadar 400 saatlik video ders sınırsız izleme hakkıyla erişiminize açık olacaktır.

– Paket ile beraber toplam 4 adet kitap ve 4 adet dergi gönderilmektedir. Kitaplarımız ile ilgili detaylı bilgiyi Kaynaklarımız sayfasında bulabilirsiniz.

– Kitaplarınız paket satın alımınızın ardından kargo şirketine bağlı olarak 5 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

– Paket fiyatı 1700 TL‘dir. Tüm Banka Kartları ile ve Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı ile ödeme yapabilirsiniz.

✓ Daha Fazla Bilgi

Okuma Çalışmaları

YDS tarzı sınavlarda başarılı olmak için en önemsenmesi gereken, dolayısıyla bizim de ilk haftadan son haftaya kadar üzerinde durduğumuz bölümdür.
Sınavlarda başarıya ulaşabilmek için çok geniş bir yelpazede, çok çeşitli konularda düzenli okuma yapmak olmazsa olmazdır.

Bu nedenle adaylar bizimle birlikte yapacakları güncel haber ve makale okuma-inceleme, özgün ve çıkmış metin soru çözümleri içeren derslerimiz ile sınav tarihine kadar yüzlerce metin okuması gerçekleştirecektir.

Tüm bu çalışmalar sayesinde adaylar sınavların en önemli bölümü olan “Reading” bölümüne iyi bir şekilde hazırlanmış olmakta ve sınav için en önemli beceri olan “hızlı okuma ve okuduğunu anlama” becerisini olabildiğince geliştirmektedirler.

Özgün Egzersizler ve Soru Çözümleri

Konu anlatımının ardından konu ile ilgili yüzlerce özgün egzersiz ve soru çözümleri ile konuyu pekiştirmeyi amaçlamaktayız.

Kelime Çalışmaları

Kelime çalışmalarımız her bir kelime grubundan (Noun – Adjectives – Adverbs. – Verb – Phrasal Verb – Preposition) oluşmaktadır.

YDS tarzı sınavlar için hazırlık süresinde olmazsa olmaz diyebileceğimiz, “kutsal” sayılan kelimeleri öğretmeyi, kulağınıza ve beyninize “kazımayı” amaçladığımız çalışmamızdır.

Bu seride bir yandan eş anlamlı-zıt anlamlı bilgimizi artırıp diğer yandan kelime sorularına bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktayız.

Çıkmış Soru Çözümleri

Her konuda son olarak, son dönemden başlayarak geçmişe doğru ÖSYM tarafından yapılan dil sınavlarında o dil bilgisi konusu ile ilgili çıkmış olan soruları çözüyoruz. Bu sayede adaylar sınavlarda konu ile ilgili ne tür sorular gelebileceğini görüyor ve sınavda ne ile karşılacaklarını çok iyi bilir hale geliyor.

Dil Bilgisi (Gramer) Çalışmaları

Konu Anlatımı: YDS’de gerek doğrudan dil bilgisi sorularını çözmek için gerekse cümleleri doğru anlayabilmek için gerekli olan 8 gramer konusunu (Tense / Modal / Active-Passive / If Clauses / Relative Clauses / Adverbial Clauses / Noun Clauses / Gerund-Infinitive-Reductions) anlatıyoruz.

Çeviri Çalışmaları

 

Bugüne kadar birlikte çalıştığımız adaylarda gördüğümüz en temel sorun sahip oldukları kelime ve dil bilgisini cümleye yansıtıp cümleyi hızlı ve doğru çevirememek olmuştur. Bu sorunu çözebilmek için yaptığımız tüm anlatımlarda cümleleri eksiksiz bir şekilde çevirmekte, hangi ögeyi nereye nasıl bağladığımıza dikkat çekmekteyiz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizi hemen arayabilirsiniz.